Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Kızın Duası

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    Küçük Kızın Duası Img_le10200 / 999200 / 999Küçük Kızın Duası Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Küçük Kızın Duası Empty Küçük Kızın Duası

Mesaj tarafından FallenAngel Cuma Mart 04, 2011 9:01 am

Küçük Kızın Duası
    Küçük Kızın Duası
    günlerden pazar günüydüKüçük kız bahcede oturmus sokaktan gelip gecenleri seyrediyorduYine her zamanki gibi yeetiştirme yurdunun en sessiz yerini secmişti oturmak içindiger cocuklardan farklıydı oDiger cocuklar oyun oynuyorlar,birbirlerine masal anlatıyorlar ve cevrelerine gülücük sacıyorlardıO ise hep sessiz bir köseye oturup birgün ailesine kavusacagı günü hayal ederdiKücücük yüregi bu hayalin acısını her seferinde tasıyamaz ve o masmavi gözleri hep aglatırdıyine gözlerinden boncuk boncuk yaslar akıyorduDısarda ise küçük bir kız cocugu babasıyla kosarak ucurtmasını ucuruyorduArkasında anesi:" kosma kzım terleyp hasta olcaksın" die bagırıyordu
    kücük kız bahcenin demir parmaklarına dogru yaklastı ve kzın arkasından derin derin bakakaldıdüzünüyordu,acaba benim annemde beni böyyle düsünecek mi?babam bana bu kızın ki kadar güzel bir ucartma yapacak mı?ALLAH!IM nezaman bana annemi babamı gönderceksin? nezaman anneme sarlıp uyuycam?ALLAH!IM söz veriyorum baban annemi babamı gönderirsen bide aysenin sacını cekmiycemsekerlerimide ali'ye vericemgece yatarken bida aglamıycamhem bida senden biseyde istememnolur ALLAHIM bana sadece annemi babamı versekerlerim sizin olsunayıcımıda veririm ,bana anneme sarılıp yatmak yeternolur ALLAHIM NOLUR!!!!

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 9:43 pm