Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eski characterlerini Gamefirst e yönlendirme.[Resimli Anlatım]

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    Eski characterlerini Gamefirst e yönlendirme.[Resimli Anlatım] Img_le10200 / 999200 / 999Eski characterlerini Gamefirst e yönlendirme.[Resimli Anlatım] Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Eski characterlerini Gamefirst e yönlendirme.[Resimli Anlatım] Empty Eski characterlerini Gamefirst e yönlendirme.[Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından FallenAngel Çarş. Mart 23, 2011 3:05 pm

Öncelikle bu duyuru Resmi Siteden yapıldı..

Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle bir GamersFirst Sitesinden yeni bir Account/Hesap açıyoruz.. Hesabımızı açtıkdan sonra mailimize bir onay linki gelecek.. Bu linke tıklıyoruz ve hesabımızı Aktif hale getiriyoruz.. Hesabınız Aktif Değil yazıyorsa bu yönlendirme gerçekleşmiyor.. Maildeki onay linkine tıklıyoruz ve bizi GamersFirst sitesine yönlendirecek ve hesabınız aktif edilmiştir şimdi oyuna başlayın tarzı bir ileti gelecek...

Şimdi eski (G1 olmayan) Accountumuzu nasıl GamerFirst e yönlendiriyoruz onu öğrenelim...

GamerFirst Sitesine login oluyoruz.. PROFİL e tıklıyoruz..

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resme tıkladıkdan sonra aşağıda eski (G1 olmayan) üyeliğimizin ID ve Pass. ını yazacağımız yerler geliyor.. Bu boş yerlere G1 yapacağımız üyeliğimize ait ID ve Pass. ımızı yazıyoruz.. Aşağıdaki kodu da yerine yazdıkdan sonra Mevcut Hesap Ekle tıklıyoruz...

Buraya tıkladıkdan sonra yukarıya yazdığımız ID ve Pass. ın altında üyeliğimize ait Gizli Soru kutusu açılıyor.. Buraya G1 yapacağımız eski üyeliğimizin Gizli Sorusunu yazıyoruz ve tekrar Mevcut Hesap Ekle tıklıyoruz...

Hesabımız GamersFirst Üyesi oldu...

Şimdi eski üyeliğimiz ile Knight Online Resmi Sitesine gidelim...

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Burada Hesabım sekmesine tıkladığımızda GamersFirst e ait bütün hesaplarımızı görebiliyoruz.. (Yeni yaptığımız/Eklediğimiz üyeliğimizde burada) Benim hesabımda 3 üyelik olduğu için burada öyle gözüküyor bu sizi yanıltmasın..

Burada hangi hesabınıza işlem yapacaksanız üterine tıklıyorsunuz ve hemen sağında o hesabınıza ait bilgiler karşınıza çıkıyor..

* Hesabınızın Şifresini Değiştirme,
    * Hesabınızın Gizli Sorusunu (Item Kilitleme Şifresi) Değiştirme,
    * Hesabınızın Bölgesini Değiştirme vb. Resimde herşeyi görebiliyorsunuz zaten...

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:32 am