Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gothic Nick Ve İletiler..

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    Gothic Nick Ve İletiler.. Img_le10200 / 999200 / 999Gothic Nick Ve İletiler.. Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Gothic Nick Ve İletiler.. Empty Gothic Nick Ve İletiler..

Mesaj tarafından FallenAngel Paz Mart 06, 2011 7:55 pm

*Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!...

*enjekte eddim tüm hayallerimi karanlıaaa...!!!
    aydınlıın hapsolduu karanlıında ösgür bırakıldıı yerde son çırpınışları ruhumun

*NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben, aĞLaMak FeLseFeM, öLdüRMeK eĞLenCeM...

*Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît...

*bir hiç olsam ya da hiç olmasam

*KiMsE bEnİ sEvMiYoR,çÜnKü BeN FARKLIYIM,BeN kİmSeYi sEvMiYoRuM,çÜnKü HePsİ AYNILAR

*!!!!!!!!ѕєνgιℓιηє ιℓк öη¢є çιçєğι уσℓℓα ηє∂єηιηι ѕσηяα вυℓ !!!!!!!!

*daha da sessizleşiyorum her geçen günde daha da hissizleşiyorum her hissizleştiğimi fark ettiğimde...

*Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

*HAYKIRSAN DÜNYAYA ANLAMASLAR DERDİNİ YAŞAMAK GÜSEL DEİPTE KANDIRMA KENDİNİ....

# Kan kaybında Boğuldu insanlık..! #

*Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!..

*Hergün her saniye her dakika aynı şeyler aynı yüzler aynı gözler aynı sahtelik aynı maskeler..

*Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!!

*' ßeni hayaLLerimin ßittiqi yere aSın

*Hatalarıma savaş açtım hergün farklı kefendeyim

*ŋє άşк √άя, ŋє мµτℓµℓµкℓάя... Đõят е√άя Чάℓŋιجℓιк √άя...

*Düşerken seni gördüm düşümde,düşüyordun...
    Düşen düşene...düşleyen düşleyene...

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 5:27 pm