Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erkeklerin Kızlara Söylediği 9 Masum Yalan...

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    Erkeklerin Kızlara Söylediği 9 Masum Yalan... Img_le10200 / 999200 / 999Erkeklerin Kızlara Söylediği 9 Masum Yalan... Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Erkeklerin Kızlara Söylediği 9 Masum Yalan... Empty Erkeklerin Kızlara Söylediği 9 Masum Yalan...

Mesaj tarafından FallenAngel C.tesi Mart 05, 2011 9:44 pm

Erkeklerin En Çok Söylediği Yalanlar

İşte erkeklerin sık başvurduğu yalanlar. Kadınlara en çok söylenen 9 yalanı merak ediyor musunuz?

Annenle vakit geçirmeyi çok seviyorum; Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı ailesidir.

Mesaiye Kalıcam; Çok çalışıyorum !

Dişi sineğe bile bakmam; Sevgilisi kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan...

Yemeklerini çok beğeniyorum; Yumurtayı bile yemek kitabına bakmadan yapamıyor mu! En azından çaba gösteriyor. Bu yalan kesin işe yarıyor.

Bana Jennifer Lopez'i hatırlatıyorsun; Bir başka büyük yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınların özgüven kazandığı da bir gerçek.

Daha sonra konuşuruz; İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Oryantal izlemekten hoşlanmıyorum; Yapmayın oryantal izlemekten hoşlanmayan erkek var mı?

Hiç şişman görünmüyorsun; Kadınların en sık sorduğu soru; 'Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?' Bu yalan da verilecek en güzel cevabı oluşturuyor.

Dünyaya gözümü seninle açtım senden başka kıza bakmıyorum; Bakacağı zamanda bahanesi aşkım şu kızın saçları aynı senin saçlarına benziyor Bakacak ya bizim çapkın yer yapıyor

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 2:33 am