Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzaklıklar Söylencesi-Kenan Kalecikli

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    Uzaklıklar Söylencesi-Kenan Kalecikli Img_le10200 / 999200 / 999Uzaklıklar Söylencesi-Kenan Kalecikli Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Uzaklıklar Söylencesi-Kenan Kalecikli Empty Uzaklıklar Söylencesi-Kenan Kalecikli

Mesaj tarafından FallenAngel Cuma Şub. 25, 2011 11:39 pm

Artık zamanıdır gideceksin. Gözlerini de götüreceksin yanında gideceksin. "Yokluğuna hazır değilim" desem ne değişecek sanki? Kanına girdiler senin benden aldılar. Nasıl çaresizdim oysa bilemezsin ki. Yüzüne korkuyla bakmaktan başka seçeneğim yok benim.

Artık zamanıdır gideceksin. Bir süre yazacaksın belki. Yaşadığın kenti anlatacaksın uzun uzun kendini biraz da. Bulunduğun yerde olmak için sıcaklığına sokulup seni doyasıya yaşamak için delice özlemler yakacak gözlerimi. Sen olmayacaksın. İlk kez sen olmayacaksın. Telefonlarda eski sesin olmayacak. Değişeceksin. İlk kez sen olmayacaksın. Ağladığımı anlama diye dudaklarımı ısıracağım belki de. Utanacaksın.

Artık zamanıdır gideceksin. Verdiğin her sözü bir bir unutacaksın. Sana "gitme" diyemem. Biliyorum gideceksin. Kanına girdiler senin. Seni senden götürecekler. Seni benden götürecekler.

Verdiğin her sözü bir bir unutacaksın. Sesimi unutacaksın önce. Sonra gözlerimi. Ve yüzümü unutacaksın birtanem. Anılar bıçak gibi kanatacak beynimi. Bilmeyeceksin.

Belki bir gün geleceksin yabancı gözlerinle. İlk kez sen olmayacaksın. Çiçekler kendi renginde olmayacak. Seni senden götürecekler. Seni benden götürecekler. Değişeceksin.

Olur da ararsan ve ben suskunluklar ülkesinde yapayalnızsam. Konuşamazsam seninle duyamazsam... Bastığın her toprakta beni çiğnediğini sanıp sarsılacaksın.

Sakladığım ne varsa bu aşka ilişkin bir annenin bebeğini koruduğu gibi koruyacağım. Anılarda yalnız kalmak düşmüşse payıma aldırmıyorum.

Sırıl-sıklam avcumdaki.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 6:09 am