Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogün Sanlısoy - Kimdi

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    Ogün Sanlısoy - Kimdi Img_le10200 / 999200 / 999Ogün Sanlısoy - Kimdi Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Ogün Sanlısoy - Kimdi Empty Ogün Sanlısoy - Kimdi

Mesaj tarafından FallenAngel Cuma Şub. 25, 2011 10:27 am

Yüzün gülmez ağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gözünde bir damla
    Yalanlara alıştık[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] vakit doldu aslında
    Çözüldüyse bağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bağlasalar da durmam
    Kalanlar anıysa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] güzel çoktu ama
    Anla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] benim derdim onla[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anla benim derdim onla
    Kimdi doğruyu söyle[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] kimdi kandın böyle
    Şimdi son sözün ne[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gerçekler çok kısa
    Gözün ayrı parlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] aşka vurulduğun anlar
    Anlamam zor olmaz ki[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] anlamazsam asarlar
    Çözüldüyse bağlar[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bağlasalar da durmam
    Kalanlar anıysa[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] güzel çoktu ama

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:22 pm