Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GençLer aLkoL ?

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
    GençLer aLkoL ? Img_le10200 / 999200 / 999GençLer aLkoL ? Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

GençLer aLkoL ? Empty GençLer aLkoL ?

Mesaj tarafından FallenAngel Perş. Şub. 24, 2011 4:38 pm

Gençler Alkol Var Mý? Öðrencim verdiðim ödevin son sayfasýný tamamlamamýþ. Nedenini sorduðumda;
    Öðretmenim Aliye baþladý annem bitiremedi dedi. Yanýtý öyle hoþuma gitti ki kýzamadým...

Yýllar önce sahilde arabayla turlarken bir ekip otosu bizi çevirdi ve sordu:
    -Gençler alkol var mý?
    Cevabýmýz:
    -Yok valla hepsini içtik.

Benzin istasyonunda arabamýn deposunu doldurdum. Kredi kartýmla ödemeyapmak için arabamýn yanýndan ayrýlmýþtým ki bir kadýnýn arabama bindiðini gördüm.Ben þaþkýn bir þekilde arabama doðru koþtururken kadýn hýzla istasyondan ayrýldý.
    Ne olduðunu anlayamadan tekrar geri döndü.Özür dileyerek Arabalarý karýþtýrmýþým dedi.
    Arabalarýmýz benziyor muydu diye merak edenler için sadece þunu söylemek istiyorum:
    Arabalardan biri beyaz diðeri siyahtý.

Bir arkadaþýmla balýk almaya gittiðimizde arkadaþým kovanýn içinde yüzüp çýrpýnan balýklara bakýp
    Bunlar tazemi?diye sormuþtu.
    Balýkçý da cevabý hemen yapýþtýrdý:
    Yok abla pil takýp oynatýyoruz.´

Bizim oradaki Carrefour´un ilk açýldýðý zamanlar. Maðazada anlýk indirim duyurularýný anons eden kiþi þöyle dedi:
    -Pantolonlarý indirdik orta reyonda sizleri bekliyoruz.
    -Geliyoruz anacým sen öyle kal!

Lise yýllarýnda Milli Güvenlik dersinde hocamýz olan subay sýnýfýn güzel kýzlarýndan birini kaldýrmýþ ve ondan subay rütbelerini küçükten büyüðe doðru saymasýný istemiþti.Sýralamayý aynen yazýyorum:
    -Teðmen üsteðmen yüzbaþý binbaþý yarbaþý ve albaþý."

Bugün radyoda duyduðum kan anonsu üzerine kan vermek için hasteneye gittim.Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde bir çok sorunun olduðu formu doldurmaya baþladým.Sorularýn biri ;
    -Son iki yýl içinde cinsel iliþkiye girdiniz mi?þeklindeydi.Kan alacak hemþireyi beðendiðim ve karþýsýnda karizmayý
    çizdirmek istemediðim için
    Evet cevabýný iþaretledim.Fakat testi hemþireye verirken gözüm o soruya takýldý. Soruyu yanlýþ okumuþum. Meðer
    - Son iki yýl içinde eþcinsel iliþkiye girdiniz mi?diye soruyormuþ.
    Sonuç:
    Bilumum HIV testlerinin yapýlmasýný beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuþ gibi o güzelim hemþireye de rezil oldum.Neyime benim elin hemþiresini etkilemek. Ver kanýný git iþte!

Polis anonslarýna bir ek de benden.Yer Amasya Ramazan ayý. Meydan tarafýnda karþýlýklý iki þeritten birbirlerine doðru gelen polis arabalarýnýn birinden duyulan cümle:
    Iftara üç tane büyük sahura da iki küçük pide alýyoruz.Gelen cevap evlere þenlik:
    -Komiserinkinde susam olmasýn. Tekrar ediyorum komiserinkinde susam olmasýn.

Arkadaþýmýn sevgilisi komiser.Geçenlerde ikisi arabada sohbet ederlerken;
    - Bilmem kaç merkez yolda üç tane ****** var.
    - Tamam.
    diye bir telsiz anonsu gelmiþ.Erkek arkadaþý çok utanmýþ ve hemen telsize sarýlýp telsizin diðer ucundaki memura;
    - Bu ne biçim anons malum kadýn deyin biz anlarýz.diye fýrça atmýþ.
    On dakika sonra gelen telsiz anonsu ikisini de kahkaha krizine sokmuþ.
    - Komiserim malum kadýnlar ****** deðilmiþ. Tamam.

Trafiðin sýkýþýk olduðu saatlerde Dolmabahçe´den Beþiktaþ´a doðru yürüyordum.Biraz ileride trafikten dolayý yavaþ ilerleyen bir polis arabasý vardý.Tam o sýrada polis arabasýnýn yanýna motorlu bir polis yaklaþtý ve bombayý patlattý.
    -Alýrým anahtarýný Hasaaan!'..

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 12:16 am