Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Efe-Aslı Replik

FallenAngel
    FallenAngel
    Admin
    Admin

Nereden : İstanbul
    Aktiflik :
     Efe-Aslı Replik Img_le10200 / 999200 / 999 Efe-Aslı Replik Img_ri10

Cüzdan
    Altın Altın: Sınırsız
    Para Para: Sınırsız

Efe-Aslı Replik Empty Efe-Aslı Replik

Mesaj tarafından FallenAngel Ptsi Mart 21, 2011 10:11 am

Efe: Aslı’cım, aşkım, bir tanem, sevgilim,balım. Aman da aman benim güzelim ders mi çalışırmış.
    Okulunu birincilikle mi bitirirmiş. (Efe Aslı’nın önünde diz çöküp aldığı çiçeği gösteriyor.) Affettin mi beni ?
    Aslı: Balkondan mı getirdin bunu?
    Efe: Olur mu aşkım. Ben bunu gittim sırf senin için çiçekçiden aldım ya… Aslında gül alacaktım.
    Ama bak bunun saksısı var. İstediğin zaman kafama vurursun diye şey ettim...
    Aslı: ( sinirli bir şekilde efe’nin elinden çiçeği alıp, masaya koyuyor.) Çok iyi düşünmüşsün canım. Aferin, sağol.
    Efe: Dur daha bitmedi. Ayrıyetten yanında çok şahane bir porsiyon profiterolümüz var. Zihnimiz açılsın diye. O güzel zihnimiz.
    (Aslı profiterolü de çiçeğin yanına koyuyor.)
    Efe: Yine bitmedi. Yanımızda bir avuç okunmuş pirincimiz var. (Efe pirinçleri Aslı’nın başına döküyor.)
    Efe: Bitti mi? Hayır bitmedi. Ayrıyetten bir lolipopumuz (sonunda Aslı gülüyor.)
    Efe: Ohh yaa. Valla bir an hiç gülmeyeceksin zannettim sevgilim yani…hani lolipoptan sonra başka bir şey yoktu.
    Aslı: Bakıyorum da keyfin pek yerinde. (Efe Aslı’nın yanına oturuyor.)
    Efe: Nasıl olmasın aşkım ya..ilk partiyi verdik. Herkes çok beğendi yemekleri filan. Hastalanan yok, midesi bulanan yok, cırcır olan hiç yok.
    Aslı: Hee ondan yani.
    Efe: Aaa olur mu? Sen yanımdasın ya.
    Aslı: Pekte yanında sayılmam aslında.
    Efe: nasıl yani?
    Aslı: Öyle ders çalışmaya geldim, biliyorsun.
    Efe: Tamam. Ben de birlikte çalışırız diye geldim.
    Aslı: Birlikte mi?
    Efe: Evet. Bak mesela biz ne zamandır anatomi filan çalışmıyoruz? Sen kasları filan unutmuşsundur yani.Bir hatırlayalım onları.
    Aslı: Bana bak…
    Efe: Bakıyorum..
    Aslı: Sen bak bakıyım bana..
    Efe:bakıyorum..
    Aslı: sakın.
    Efe: Sen gel bakıyım buraya (Efe Aslı’yı kucağına alıyor.)

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 10:17 pm